Zamów montaż domofonu teraz!

Domofony i wideodomofony

Nawet najprostszy system domofonowy to nieodzowny element wyposażenia każdego domu. Od ponad 20 lat ułatwia nam życie – w prosty sposób możemy dowiedzieć się kto jest naszym gościem i wpuścić go na teren posesji nie opuszczając domu.

Coraz popularniejsze stają się systemy rozbudowane dodatkowo o podgląd wideo, możliwość otwarcia bramy wjazdowej czy obsługi z telefonu komórkowego, co dodatkowo podnosi wygodę. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór domofonów i wideo domofonów. Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie naprawy domofonów.

Realizacje Smart Power Szczecin - Domofony i wideodomofony do bram automatycznych w domu i firmie
Domofony i wideodomofony do bram automatycznych w domu i firmie

Niezawodny system komunikacji

Domofon zwany także bramofonem jest to urządzenie elektryczne, które stwarza możliwość nawiązania komunikacji głosowej na małych odległościach. Odbywa się to bez konieczności pośrednictwa centrali, pomiędzy kasetą bramową umieszczoną na zewnątrz, a wewnętrzną słuchawką unifonu.

Domofony często wyposażone są w klawiaturę numeryczną. Służy ona do wprowadzania kodu otwarcia drzwi. Po podaniu właściwego hasła zostaje wyzwolony przekaźnik, który zasila elektrozaczep i w ten sposób go odblokowuje. Inny sposobem na otwarcie drzwi są karty zbliżeniowe.

Praktyczne wideodomofony

Poza tradycyjnymi domofonami oferujemy naszym klientom wysokiej klasy wideodomofony. Umożliwiają one nie tylko rozmowę na odległość, ale również przekazywanie obrazu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zobaczyć osobę znajdującą się obecnie przed wejściem. Wideofon podnosi bezpieczeństwo domowników i pracowników w firmie czy instytucji.

Nasze rozwiązania można spotkać w wielu miejscach w kraju jak i za granicą. Stale się rozwijajmy i udoskonalamy swoje umiejętności, wszystko po to, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów w zakresie oferowanych przez nas usług. Dlatego, chcąc jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo mieszkań, w naszej ofercie oprócz doskonałej jakości domofonów i wideomofonów posiadamy również systemy monitoringu i kontroli dostępu.

Domofony i wideodomofony do bram automatycznych w domu i firmie

Bądź SMART
i poznaj naszą propozycję już teraz!

Zadbaj o kompleksowe bezpieczeństwo domu i firmy

Zadbaj
o kompleksowe bezpieczeństwo
domu i firmy

Sprawdź inne usługi SMART POWER.

Domofony
i wideodomofony

Monitoring
i bezpieczeństwo

Systemy
alarmowe