Zamów montaż domofonu teraz!
intercom

Domofony i wideodomofony Szczecin

Nie ma wątpliwości, iż nowoczesne budownictwo, jakie tworzone jest współcześnie, wymaga też i nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym po prostu można łatwiej, bezpieczniej i bardziej komfortowo żyć, prawda? Wśród prostych, a jednocześnie niezbędnych rozwiązań, kluczową rolę odgrywają domofony, często również i wideofony, które to montowane są i dla domów jednorodzinnych, dla szeregowców, dla osiedli zamkniętych, dla nowo powstałych blokowisk. Stanowią one doskonałe rozwiązanie, będące jednym z kluczowych elementów wypełnienia danego obiektu, zarówno mieszkalnego, sklepowego czy też biurowego. Poprzez odpowiedni dobór domofonów i wideofonów, można w dużej mierze poprawić jakość swojego życia, dbając zarówno o ochronę nieruchomości, jak również zdrowia i życia siebie oraz swoich bliskich.

 

Realizacje Smart Power Szczecin - Domofony i wideodomofony do bram automatycznych w domu i firmie
Nawet najprostszy system domofonowy to nieodzowny element wyposażenia każdego domu. Od ponad 20 lat ułatwia nam życie – w prosty sposób możemy dowiedzieć się kto jest naszym gościem i wpuścić go na teren posesji nie opuszczając domu. Coraz popularniejsze stają się systemy rozbudowane dodatkowo o podgląd wideo, możliwość otwarcia bramy wjazdowej czy obsługi z telefonu komórkowego, co dodatkowo podnosi wygodę. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór domofonów i wideo domofonów. Posiadamy różnorodne rozwiązania, które sprawdzają się już na terenie Szczecina i okolic, ale które również i zakładamy w innych częściach Polski. Posiadamy różnorodne rozwiązania, jakie to jesteśmy przekonani, spełnią potrzeby najbardziej nawet wymagających odbiorców. My oferujemy godne uwagi domofony i wideofony, Państwo płacą za rozwiązania, które są kluczowe dla jakości codziennego życia. Co jeszcze? Oprócz sprzedaży urządzeń, świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie naprawy domofonów i wideofonów, starając się przywrócić na nowo działanie tym, które już Państwo użytkują.
Domofony i wideodomofony do bram automatycznych w domu i firmie

Niezawodny system komunikacji

Domofon zwany także bramofonem jest to urządzenie elektryczne, które stwarza możliwość nawiązania komunikacji głosowej na małych odległościach. Odbywa się to bez konieczności pośrednictwa centrali, pomiędzy kasetą bramową umieszczoną na zewnątrz, a wewnętrzną słuchawką unifonu.

Domofony często wyposażone są w klawiaturę numeryczną. Służy ona do wprowadzania kodu otwarcia drzwi. Po podaniu właściwego hasła zostaje wyzwolony przekaźnik, który zasila elektrozaczep i w ten sposób go odblokowuje. Inny sposobem na otwarcie drzwi są karty zbliżeniowe.

Jako firma specjalizująca się w sprzedaży produktów z serii domofony i wideofony, wychodzimy do Państwa z niezwykle szeroką propozycją. Wiemy bowiem, jak istotne znaczenie ma zadowolenie klienta, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby otrzymał on to wszystko, na czym tylko mu zależy. Obecność tego typu urządzeń ma poprawić komfort życia, ma zapewnić bezpieczeństwo i dać gwarancję niezawodności. Na pewno oferowane domofony w Szczecinie, a także bardziej już unowocześnione wideofony, są w stanie spełnić Państwa potrzeby w 100%. My oferujemy takie rozwiązania, które są w stanie zagwarantować niezawodny system komunikacji każdemu, zarówno jeśli chodzi o samodzielne użytkowanie takich urządzeń, jak również i wykorzystywanie ich podczas wizyt gości.
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Praktyczne wideodomofony

Poza tradycyjnymi domofonami oferujemy naszym klientom wysokiej klasy wideodomofony. Umożliwiają one nie tylko rozmowę na odległość, ale również przekazywanie obrazu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zobaczyć osobę znajdującą się obecnie przed wejściem. Wideofon podnosi bezpieczeństwo domowników i pracowników w firmie czy instytucji. Żyjemy w czasach, gdzie ludzie stawiają na coraz to lepsze rozwiązania, na coraz to bardziej unowocześnione urządzenia. 

Rządzi nami pełna komputeryzacja, stąd też wideofony, coraz częściej zastępowane są właśnie przez wideofony i one wypełniają wejścia na posesję domów prywatnych, one są nieodzownym elementem dla biurowców, doskonałą opcją dla osiedli monitorowanych. Chcąc poprawić bezpieczeństwo i komfort życia, na pewno inwestycja w takie rozwiązania, stanowi jak najbardziej doskonały wybór. My działamy przede wszystkim na co dzień, na terenie Szczecina i okolic, bowiem tutaj znajduje się nasza firma, jednak z naszą ofertą wychodzimy absolutnie do wszystkich klientów poszukujących nowoczesnych rozwiązań.

Domofony i wideodomofony do bram automatycznych w domu i firmie
Nasze rozwiązania można spotkać w wielu miejscach w kraju jak i za granicą. Stale się rozwijajmy i udoskonalamy swoje umiejętności, wszystko po to, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów w zakresie oferowanych przez nas usług. Dlatego, chcąc jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo mieszkań, w naszej ofercie oprócz doskonałej jakości domofonów i wideomofonów posiadamy również systemy monitoringu i kontroli dostępu. Wszystko, czego tylko Państwo potrzebują, jest w zasięgu rąk. Wystarczy tylko spojrzeć na pełną paletę dostępnych rozwiązań, aby spośród nich właśnie w pełni, kompletnie dopasować dla siebie, jak najlepsze produkty z tej właśnie kategorii.

Opinie naszych klientów

Życzliwi i w pełni profesjonalni specjaliści. Polecam
Ewa Andrzejewska
Ewa Andrzejewska
2023-03-07
Kolejne udane zlecenie. Zaczęło się od instalacji domofonu rok temu, a teraz firma wykonała automatykę do bramy wjazdowej jak i ogrodzenie. Usługa wykonana szybko i sprawnie, miły kontakt ze strony pracowników, cena również konkurencyjna. Polecam
Marek
Marek
2023-02-11
Bardzo polecam korzystanie z usług tej firmy, obsługa na najwyższym poziomie. Pracownicy bardzo pomocni i profesjonalni. Solidna firma.
Marlena Raczak
Marlena Raczak
2023-02-02
Tylko przejeżdżałem.Ale wygląda okazałe. W środku nadal nie byłem. Jak będę następnym razem to wstąpię.
Jerzy Bogdański
Jerzy Bogdański
2022-10-17
Jednym słowem. Profesjonalnie.
Michał Buczyński
Michał Buczyński
2022-07-03
Zamówiłem przesuwną bramę z napędem bft 5 lat temu, brama jak i servis i pomoc techniczna działa bez zarzutów. Gorąco polecam tą firmę 👍👌
Artur Jedraszek
Artur Jedraszek
2022-04-06
Firma bardzo solidna, zawsze szybko reaguje w nagłych przypadkach. Pracownicy bardzo profesjonalni i mili. Ceny w porównaniu z firmami konkurencyjnymi zdecydowanie korzystne. Szczerze polecam.
Dariusz Mierzejewski
Dariusz Mierzejewski
2022-03-27

Bądź SMART
i poznaj naszą propozycję już teraz!

Zadbaj o kompleksowe bezpieczeństwo domu i firmy

Zadbaj
o kompleksowe bezpieczeństwo
domu i firmy

Sprawdź inne usługi SMART POWER.

intercom

Domofony
i wideodomofony

kamera

Monitoring
i bezpieczeństwo

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.